افغانستان فارکس

بازار سهام نیویورک: بورس سهام آمریکا هفته را ضعیف آغاز کرد!
سه شنبه 30 حمل 1401

بعد از تعطیلات عید پاک، بازار سهام نیویورک جلسه معاملاتی روز دوشنبه را ضعیف آغاز کرد. جریانات ریسک گریزی در بازار سهام نیویورک به راه افتاده بود و شاخص‌های سهام آمریکا سقوط کردند. همه نگران افزایش سریع نرخ‌های بهره فدرال رزرو آمریکا هستند.

بازدهی اوراق خزانه‌داری رکورد زد!
دیشب شاخص سهام داوجونز به اندازه ۰٫۱۱ درصد، شاخص سهام S&P 500 به اندازه ۰٫۰۲ درصد و شاخص سهام نزدک هم به اندازه ۰٫۱۴ درصد پایین آمدند. نرخ بازدهی اوراق خزانه‌داری ۱۰ سال آمریکا هم به بالای ۲٫۸۰ درصد نفوذ کرده است.

بازار سهام نیویورک – عملکرد شاخص های سهام آمریکا

سنتیمنت بازار نزولی است. بحران اوکراین تشدید شده است. گفته می‌شود که مذاکرات صلح روسیه و اوکراین به بن‌بست رسیده است. در این میان جریانات ریسک گریزی و سیاست‌های انقباضی پولی فدرال رزرو از دالر آمریکا حمایت کرده‌اند. در این میان نرخ بازدهی اوراق خزانه‌داری ۱۰ سال آمریکا هم سیر صعودی دارد و تا ۲٫۸۵۱ درصد هم رسیده است.

بازار اوراق قرضه – نمودار هفتگی نرخ بازدهی اوراق خزانه داری ۱۰ سال آمریکا
بازار اوراق قرضه – نمودار هفتگی نرخ بازدهی اوراق خزانه داری ۱۰ سال آمریکا

 

سلب مسئولیت و افشای ریسک

کلیه آموزش‌ها، تحلیل‌ها و مطالب دگر معاملاتی ارایه شده در سایت  افغانستان فارکس صرفا جنبه مطالعاتی داشته و نظر شخصی تیم تحلیلی این سایت میباشد و معیار برای خرید و فروش شما نباشد لذا سایت افغانستان  فارکس  ضرر و زیان احتمالی ناشی از استفاده آنها در انجام معاملات ، هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

©تمام حقوق برای سایت افغانستان فارکس محفوظ میباشد 2020 -2021