افغانستان فارکس

نظرات مهم عضو بانک مرکزی اروپا در رابطه با آینده نرخ های بهره!

دوشنبه 18 دلو 1400
رئیس بانک مرکزی لتونی در مصاحبه‌ای با رویترز در رابطه با آینده نرخ‌های بهره حرف زده و به انتظارات نرخ بهره‌ای معامله گران یورو پاسخ داده است.

جنوری برای افزایش نرخ بهره زود است!

“بانک مرکزی اروپا می‌تواند برنامه‌های حمایتی و انبساطی خود را زودتر از پیش‌بینی‌های قبلی به پایان برساند، اما افزایش نرخ بهره در ماه جنوری (طبق انتظارات و پیش‌بینی بازار) غیرمحتمل است. افزایش نرخ بهره در ماه جنوری یک اقدام افراطی خواهد بود. در کل، شرایط فعلی برای انتخاب زمان مشخص برای افزایش نرخ بهره مناسب نیست.
اگر نرخ رشد تورم همچنان بالا باشد و بازار کار ناحیه یورو هم با قدرت رشد کند و روند رشد اقتصادی ناحیه یورو هم ادامه یابد، آنگاه زودتر از پیش‌بینی‌های قبلی وارد عمل خواهیم شد و سیاست‌های انقباضی را اجرا خواهیم کرد.”

انتظارات نرخ بهره‌ای معامله گران یورو

از دید بازار، نرخ بهره ناحیه یورو در ماه ژوئیه به اندازه ۰٫۱۵ درصد و در ماه دسامبر به اندازه ۰٫۴۰ درصد افزایش خواهد یافت.

سلب مسئولیت و افشای ریسک

کلیه آموزش‌ها، تحلیل‌ها و مطالب دگر معاملاتی ارایه شده در سایت  افغانستان فارکس صرفا جنبه مطالعاتی داشته و نظر شخصی تیم تحلیلی این سایت میباشد و معیار برای خرید و فروش شما نباشد لذا سایت افغانستان  فارکس  ضرر و زیان احتمالی ناشی از استفاده آنها در انجام معاملات ، هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

©تمام حقوق برای سایت افغانستان فارکس محفوظ میباشد 2020 -2021