افغانستان فارکس

کسب درآمد از پی سی ام بروکرز
از اینکه میخواهید با پی سی ام همکاری کنید بسیار خوشحالیم!
درآمد دالر، بدون محدودیت و ریسک

کسب درآمد از طریق همکاری با پی سی ام بروکرز به چه صورت است؟

پس از اینکه در کابین تریدری خود، فرم همکاری با ما را پر کنید و حساب همکاری شما تایید شود، یک لینک مخصوص به خود دریافت خواهید کرد. شما می توانید این لینک را در سایت یا صفحات اجتماعی خودتان مثل فیس بوک، اینستاگرام و … قرار دهید و خدمات کارگزاری را معرفی کنید.

و یا اینکه لینک خود را مستقیما به کسانی که تمایل به سرمایه گزاری در بازارهای مالی دارند بدهید تا از طریق لینک شما حساب باز کنند.  و یا به صورت ناشناس از طریق سیستم ارسال ایمیل داخل کابین برای دعوت استفاده کنید.

در نهایت، افرادی که از طریق لینک شما اقدام به باز کردن حساب کنند زیرگروه آی بی شما خواهند بود و شما به ازای معاملات ایشان ریبیت دریافت خواهید کرد و درآمد دالر بدون ریسک و بدون نیاز به سرمایه گذاری خواهید داشت.

سهم شما (ریبیت) می تواند تا 15 دالر به ازای هر لات باشد. ریبیت درآمد شماست و بدون هیچ گونه محدودیتی قابل برداشت می باشد.

شما در کابین خود می توانید لیست کسانی که توسط شما معرفی شده اند و همینطور حجم معاملات ایشان و ریبیت خود را به صورت آنلاین و لحظه ای مشاهده کنید.

اصطلاحات سیستم همکاری با ما

IB

شما هستید! یعنی کسی که خدمات ما را تبلیغ می‌کند و به ازای معاملات تریدرهای معرفی شده کمیسیون دریافت می‌کند.

پنل IB

بخشی در کابین تریدری که برای مشاهده ی وضعیت همکاری شما می باشد و همینطور خدمات و تسهیلاتی را به شما ارایه می کند.

ریبیت

ریبیت یا کمیسیون درآمد شماست. شما براساس قرارداد آی بی و به ازای معاملات تریدرهایی که معرفی کرده اید درآمد خواهید داشت.

امکاناتی که به عنوان آی بی در اختیار خواهم داشت چیست؟

پیشخوان پنل آی بی: در این بخش امکان مشاهده ی لیست تریدرهایی که از طریق شما ثبت نام کرده اند وجود دارد. شما می توانید به صورت لحظه ای ببینید چه مقدار ریبیت دریافت کرده اید.

بنرهای آماده: در بخشی از پنل آی بی امکان تولید بنرهای آماده با لینک شما قرار داده شده است که میتوانید به راحتی تبلیغات حرفه ای و کاملا یکدست با کارگزاری را دریافت و استفاده کنید.

ارسال دعوت نامه: اگر لیست ایمیلی دارید می توانید از این بخش استفاده کنید. کافی ست آدرس ایمیل را وارد کنید و در این صورت یک ایمیل دعوتنامه حاوی لینک شما برای شخص مورد نظرتان ارسال خواهد شد.

تبلیغات بونوس: شما می توانید بونوس های 10 درصد و 30 درصد خوش آمد گویی که در سایت معرفی شده است را تبلیغ کنید و استفاده از این بونوس ها باعث جلب بیشتر تریدرها می شود و شما درآمد بیشتری خواهید داشت.

آموزش رایگان: دانشگاه تریدری پی سی ام مجموعه ی کاملی از آموزش ها برای معامله گران است. کافی ست آموزش های رایگان دانشگاه تریدری پی سی ام را با لینک خود تبلیغ کنید.

تحلیل ها و اخبار:  شما می توانید از انتشار تحلیل های روزانه که از منابع معتبر تحلیلی می باشند و روزانه در سایت منتشر می شوند استفاده نموده و تبلیغات خود را موثرتر و به صورت مستمر انجام دهید.

به همکاری با شما تمایل دارم. ولی سوالاتی دارم. چگونه پاسخ سوالات خود را دریافت کنم؟

فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما ظرف 48 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

همین حالا می خواهم به عنوان آی بی همکاری ام را آغاز کنم، مراحل کار چگونه است؟

  • اگر هنوز حساب کاربری ندارید در کابین تریدری یک حساب باز کنید.
  • از منوی خدمات/ پنل آی بی فرم درخواست آی بی را پر کنید.
  • قرارداد آی بی را در کابین مطالعه و تایید کنید.
  • منتظر تایید باشید. پس از ارسال درخواست همکاری ظرف 24 ساعت درخواست شما بررسی خواهد شد.
  • به پنل آی بی وارد شوید و از لینک مخصوص خود برای دعوت تریدرها استفاده کنید.
  • در صورت نیاز به راهنمایی فرم بالا را پر کنید. با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول همکاری با ما:

خیر. ما با توجه به معیارهای خاصی درخواست شما را بررسی می‌کنیم و در چند ساعت یا حداکثر یک روز کاری نتیجه را اعلام می‌کنیم. در صورت تایید همکاری، ایمیلی برایتان ارسال خواهد شد. پس از دریافت ایمیل می‌توانید کارتان را شروع کنید.

به هیچ عنوان. تریدرهایی که توسط شما معرفی می شوند دقیقا همان خدماتی را از کارگزاری دریافت می کنند که تریدرهای مستقل دریافت می کنند. در خصوص واریز و برداشت هم تریدرها باید به صورت کاملا مستقل عمل کنند.

تریدرهایی که از طریق شما معرفی می شوند از لینک خاصی استفاده می کنند که مختص به شما است و توسط نرم‌افزار دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

شما باید از تریدر مذکور بخواهید که از طریق ارسال تیکیت در کابین اعلام کند که توسط شما معرفی شده است و شماره ی کابین شما ذکر کند. در خواست ارسال شده بررسی می شود و در صورتی که از باز شدن کابین مذکور کمتر از 30 روز گذشته باشد درخواست قبول خواهد شد.

در پنل آی بی در قسمت مشتری های من، دو لینک مخصوص شما برای دعوت به باز کردن حساب دمو و ریل قرار داده شده است. ساختار لینک چیزی شبیه این است:

https://cabin.pcmfa.net/fa/ref/NzUxNTc4Ng

البته پس از تایید درخواست همکاری و تکمیل پنل آی بی این لینک در اختیار شما قرار می گیرد.

بله. این کار به راحتی از طریق مراجعه به پنل آی بی امکان‌پذیر است.

می توانید لیستی از تریدرهایی که با کلیک بر روی لینک شما حساب دمو یا ریل گرفته اند را ببینید. همینطور می توانید حجم معاملات گرفته شده را نیز مشاهده کنید. در کابین آی بی جزییات کافی برای مشاهده ی وضعیت همکاری و درآمد شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بله، شما از هر طریقی می توانید لینک خود را منتشر کنید. در خصوص ارسال ایمیل در پنل آی بی شما نیز امکان ارسال ایمیل دعوتنامه قرار داده شده است.

ریبیت مطابق با قرارداد آی بی محاسبه می شود. در روز دهم هر ماه میلادی ریبیت ماه قبل به حساب تان واریز می شود. سپس شما می توانید فرم برداشت را پر کنید و مبلغ ریبیت را به حساب بانکی خود در ایران منتقل کنید.

خیر، حسابهای ECN Pro  و ارزهای دیجیتالی شامل هیچگونه ریبیتی نمی شود.  سایر حسابها شامل ریبیت خواهند بود.

سلب مسئولیت و افشای ریسک

کلیه آموزش‌ها، تحلیل‌ها و مطالب دگر معاملاتی ارایه شده در سایت  افغانستان فارکس صرفا جنبه مطالعاتی داشته و نظر شخصی تیم تحلیلی این سایت میباشد و معیار برای خرید و فروش شما نباشد لذا سایت افغانستان  فارکس  ضرر و زیان احتمالی ناشی از استفاده آنها در انجام معاملات ، هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

©تمام حقوق برای سایت افغانستان فارکس محفوظ میباشد 2020 -2021