افغانستان فارکس

گزارش UBS از چشم انداز بازار های مالی در سال ۲۰۲۲

چهارشنبه 8 جدی 1400 برابر 29 دسامبر 2021

به گزارش بانک سرمایه‌گذاری UBS، انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۲ فدرال رزرو آمریکا سریع‌تر از سایر بانک‌های مرکزی دنیا از سیاست‌های انبساطی پولی خارج شود و این واگرایی در سیاست‌های پولی از دالر آمریکا حمایت خواهد کرد.
به گفته UBS، رشد ارزش دالر آمریکا به ضرر قیمت اونس طلای جهانی تمام خواهد شد. نه تنها نرخ‌های بهره افزایش خواهند یافت، بلکه رشد سریع تورم هم متوقف خواهد شد. بازار طلا از سپتامبر ۲۰۲۰ وارد فاز خنثی شده است. در این گزارش آمده که تقاضا برای نفت خام همچنان سیر صعودی خواهد داشت و به همین دلیل قیمت نفت خام رشد خواهد کرد. در رابطه با بازار سهام هم گفته می‌شود که رشد بازارهای سهام در اوایل سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت و رشد اقتصاد جهانی هم بالاتر از روند معمول خود خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که در نیمه اول سال ۲۰۲۲ رشد اقتصاد جهانی ادامه یابد، چون‌که هنوز بسیاری از بانک‌های مرکزی دنیا به سیاست‌های انبساطی پولی ادامه خواهند داد. همچنین پیش‌بینی می‌شود که رشد درآمد شرکت‌های سهامی جهانی تقریباً ۱۰ درصد باشد.

 

سلب مسئولیت و افشای ریسک

کلیه آموزش‌ها، تحلیل‌ها و مطالب دگر معاملاتی ارایه شده در سایت  افغانستان فارکس صرفا جنبه مطالعاتی داشته و نظر شخصی تیم تحلیلی این سایت میباشد و معیار برای خرید و فروش شما نباشد لذا سایت افغانستان  فارکس  ضرر و زیان احتمالی ناشی از استفاده آنها در انجام معاملات ، هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

©تمام حقوق برای سایت افغانستان فارکس محفوظ میباشد 2020 -2021